U bent hier

Christiaan Moors

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Christiaan Moors?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (24 februari 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Bureau (secretaris 7 januari 1992 - 12 juni 1995)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (voorzitter 30 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (voorzitter 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 januari 1992 - 11 januari 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Vrouwen (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Bureau (secretaris 2 februari 1988 - 6 januari 1992)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Werkgroep Brussel (vast lid 23 februari 1988 - 30 juni 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Verzuiling (vast lid 21 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Adviescomité Brussel (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 18 oktober 1990 - 12 maart 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Bureau (secretaris 3 december 1985 - 1 februari 1988)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Werkgroep Brussel (plaatsvervangend lid 18 december 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (tweede ondervoorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Vlijtingen (Riemst) op 4 augustus 1935
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (5 februari 1976 - 16 april 1977)
  • erequaestor van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 8 juli 1999)