U bent hier

Ludo Monset

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ludo Monset?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (15 november 1992 - 20 mei 1995)
  • PVV (7 januari 1992 - 14 november 1992)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (vast lid 21 januari 1992 - 18 april 1993)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 24 januari 1995)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Ambtenarenzaken (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 12 januari 1993)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 19 april 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 19 april 1993 - 4 mei 1994)

Meer info

Geboren te Blankenberge op 7 oktober 1946 , overleden op 7 oktober 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)