U bent hier

Georges Mommerency

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Georges Mommerency?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor de Media (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 24 januari 1990)
  • Commissie voor de Media (plaatsvervangend lid 15 februari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 24 januari 1990)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Mannekensvere (Middelkerke) op 8 april 1927 , overleden op 22 januari 2003
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (28 maart 1974 - 16 april 1977)