U bent hier

Raymond Miroir

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Raymond Miroir?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Folkestone (Groot-Brittannië) op 2 oktober 1915 , overleden op 28 juni 1988
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (23 mei 1965 - 30 maart 1968)