U bent hier

Oktaaf Meyntjens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Oktaaf Meyntjens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (secretaris 15 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 14 januari 1986)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (secretaris 19 oktober 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Huisvesting (vast lid 26 januari 1982 - 18 oktober 1983)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (plaatsvervangend lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Burcht (Zwijndrecht) op 20 april 1923 , overleden op 30 oktober 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (28 december 1987 - 1 november 1988)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 12 oktober 1985)