U bent hier

Willem Mesotten

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Willem Mesotten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 22 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 21 mei 1979)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 14 januari 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 21 februari 1978 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Tongeren op 7 september 1915 , overleden op 9 maart 2001
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Limburg) (2 januari 1979 - 7 november 1981)
  • provinciaal senator (Limburg) (2 mei 1977 - 1 januari 1979)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • eresecretaris van de Senaat (sinds 8 november 1981)