U bent hier

Prosper Matthys

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Prosper Matthys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 17 oktober 1989 - 7 maart 1990)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 26 mei 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 17 oktober 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (vast lid 10 februari 1983 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 12 januari 1984 - 5 maart 1984)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Culturele Aangelegenheden en Pedagogische en Didactische Vorming (plaatsvervangend lid 23 maart 1982 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (plaatsvervangend lid 23 maart 1982 - 5 maart 1984)

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 3 april 1924 , overleden op 20 mei 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (29 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • geco√∂pteerd senator (7 december 1981 - 28 januari 1982)