U bent hier

Jules Mathys

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jules Mathys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1974 - 14 januari 1974)

Meer info

Geboren te Gent op 2 juli 1924 , overleden op 21 april 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (23 mei 1965 - 30 maart 1968)