U bent hier

Wilfried Martens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Wilfried Martens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 20 januari 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 18 juli 1994)
  • Advies- en Overlegcomit√© voor Brussel en Vlaams-Brabant (vast lid 19 maart 1992 - 18 juli 1994)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Sleidinge (Evergem) op 19 april 1936 , overleden op 9 oktober 2013
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (24 november 1991 - 18 juli 1994)
  • volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
Minister
  • eerste minister tevens belast met Begroting en Wetenschapsbeleid (21 januari 1992 - 6 maart 1992)
  • eerste minister (17 december 1981 - 20 januari 1992)
  • eerste minister (3 april 1979 - 5 april 1981)
  • minister van staat (sinds 7 maart 1992)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP (4 maart 1972 - 5 april 1979)