U bent hier

Lucien Martens

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Lucien Martens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Membruggen (Riemst) op 14 juni 1911 , overleden op 7 april 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 december 1977)
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • gecoöpteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • gecoöpteerd senator (2 mei 1968 - 6 november 1971)
  • gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • gecoöpteerd senator (9 oktober 1962 - 22 mei 1965)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (2 februari 1972 - 30 juni 1977)