U bent hier

Georges Marmenout

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Georges Marmenout?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Uitkerke (Blankenberge) op 23 maart 1924 , overleden op 15 juli 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (15 maart 1983 - 12 oktober 1985)