U bent hier

Gerard Markey

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Gerard Markey?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Bulskamp (Veurne) op 14 mei 1926 , overleden op 12 mei 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 9 maart 1974)