U bent hier

Cyriel Marchand

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Cyriel Marchand?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (3 juni 1980 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 17 juni 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 14 december 1990 - 20 maart 1991)
  • Werkgroep Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 19 maart 1991 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (eerste ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (eerste ondervoorzitter 9 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 8 februari 1982)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Klerken (Houthulst) op 1 januari 1927
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (20 mei 1980 - 7 november 1981)
  • erelid van de Kamer van Volksvertegenwoordigers (sinds 8 januari 1992)