U bent hier

Louis Major

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Louis Major?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 6 maart 1973 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Oostende op 20 december 1902 , overleden op 19 februari 1985
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
Minister
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister van Tewerkstelling en Arbeid (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • minister van staat (sinds 30 maart 1973)