U bent hier

Marc Mahieu

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marc Mahieu?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 4 juli 1988)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 30 oktober 1989)

Meer info

Geboren te Klerken (Houthulst) op 23 juli 1934 , overleden op 11 juni 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (13 december 1987 - 23 november 1991)