U bent hier

Jozef Magé

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jozef Magé?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • BSP (7 december 1971 - 7 maart 1972)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 7 maart 1972)

Meer info

Geboren te Hoboken (Antwerpen) op 22 september 1905 , overleden op 7 maart 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (17 november 1971 - 7 maart 1972)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (16 april 1968 - 16 november 1971)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (3 juni 1965 - 15 april 1968)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (10 april 1961 - 2 juni 1965)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (16 juni 1958 - 9 april 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Mechelen (11 april 1954 - 31 mei 1958)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (13 maart 1958 - 18 juni 1958)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 september 1961 - 24 januari 1966)