U bent hier

Marie Maes-Vanrobaeys

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marie Maes-Vanrobaeys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 december 1979 - 7 november 1981)
lid Cultuurraad (18 december 1979 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Menen op 12 oktober 1928 , overleden op 26 maart 2017
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (6 december 1979 - 7 november 1981)