U bent hier

Robert Maes

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Robert Maes?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • VU (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • VU (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • VU (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (ondervoorzitter 30 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 29 mei 1979)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (secretaris 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Zaventem op 22 oktober 1924
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)