U bent hier

Michiel Maertens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Michiel Maertens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 2 maart 1992)
  • Werkgroep Verzuiling (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 2 maart 1992)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Ontzuiling (plaatsvervangend lid 3 maart 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)

Meer info

Geboren te Brugge op 20 juli 1938 , overleden op 19 maart 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • geco√∂pteerd senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (24 november 1991 - 20 mei 1995)