U bent hier

Walter Luyten

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Walter Luyten?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • VU (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (secretaris 15 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Cultuur (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)

Meer info

Geboren te Berlaar op 20 oktober 1934 , overleden op 27 januari 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)