U bent hier

Peter Luyten

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (12 januari 1995 - 20 mei 1995)
Lid Vlaamse Raad (12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Welzijn en Gezondheid (plaatsvervangend lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (vast lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Ranst op 23 januari 1954
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (11 januari 1995 - 20 mei 1995)