U bent hier

Etienne Lootens-Stael

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Etienne Lootens-Stael?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (7 december 1971 - 6 maart 1972)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 6 maart 1972)

Meer info

Geboren te Koekelare op 20 augustus 1914 , overleden op 6 maart 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 6 maart 1972)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (23 mei 1965 - 30 maart 1968)