U bent hier

Leo Lindemans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Brussel (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 4 november 1980 - 21 december 1981)
  • Uitgebreid Bureau (eerste ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (eerste ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (eerste ondervoorzitter 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving en Taalbescherming (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (eerste ondervoorzitter 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Brussel (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Bureau (eerste ondervoorzitter 28 juni 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (ondervoorzitter 15 januari 1980 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 14 januari 1980)
  • Bureau (secretaris 24 april 1979 - 27 juni 1979)
Lid cultuurraad Kieskring Brussel (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (secretaris 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (secretaris 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Bureau (vierde ondervoorzitter 14 juni 1977 - 27 juni 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Brussel (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Bureau (secretaris 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (secretaris 4 juni 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 3 juni 1974)
Lid cultuurraad Kieskring Brussel (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 7 december 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Brussel op 31 januari 1923 , overleden op 6 mei 2008
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 8 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (1 juni 1958 - 25 maart 1961)