U bent hier

Pieter Leys

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Pieter Leys?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VU (18 januari 1979 - 20 februari 1980)
  • VU (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • VU (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 februari 1980)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 24 april 1979 - 20 februari 1980)
lid Vlaamse Gewestraad (30 maart 1976 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (24 februari 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Brugge op 22 mei 1925 , overleden op 8 december 2009
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (17 december 1978 - 20 februari 1980)
  • geco√∂pteerd senator (19 februari 1976 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (23 mei 1965 - 30 maart 1968)