U bent hier

Hubert Leynen

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Hubert Leynen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Overpelt op 17 april 1909 , overleden op 5 augustus 1997
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Limburg) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Limburg) (22 november 1971 - 24 maart 1974)
  • provinciaal senator (Limburg) (16 april 1968 - 21 november 1971)
  • provinciaal senator (Limburg) (8 juni 1965 - 15 april 1968)
  • provinciaal senator (Limburg) (10 april 1961 - 7 juni 1965)
  • provinciaal senator (Limburg) (16 juni 1958 - 9 april 1961)
  • provinciaal senator (Limburg) (26 april 1954 - 15 juni 1958)
  • provinciaal senator (Limburg) (14 juni 1950 - 25 april 1954)
  • provinciaal senator (Limburg) (6 juli 1949 - 13 juni 1950)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 17 april 1977)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (2 juli 1970 - 5 oktober 1977)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (28 april 1958 - 1 juli 1970)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (26 mei 1952 - 20 mei 1954)