U bent hier

Jan Lenssens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Lenssens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 14 juni 1977 - 6 november 1978)
  • Commissie voor Mediabeleid (vast lid 7 november 1978 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (vast lid 21 oktober 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (vast lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (plaatsvervangend lid 21 oktober 1992 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 19 mei 1994 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (vast lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Dendermonde op 20 augustus 1935 , overleden op 11 juli 2006
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger kieskring Sint-Niklaas-Dendermonde (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Dendermonde-Sint-Niklaas (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Dendermonde (10 maart 1974 - 16 april 1977)
Minister
  • gemeenschapsminister van Welzijn en Gezin (18 oktober 1988 - 20 januari 1992)
  • gemeenschapsminister van Welzijn, Gezin en Volksgezondheid (3 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • gemeenschapsminister van Volksgezondheid en Leefmilieu (10 december 1985 - 2 februari 1988)
  • gemeenschapsminister van Leefmilieu, Waterbeleid en Onderwijs (22 december 1981 - 9 december 1985)