U bent hier

Zaterdag 16 februari zijn de website en de webservices niet beschikbaar

Op zaterdag 16 februari zijn de website www.vlaamsparlement.be en de webservices niet beschikbaar.
Er is een technisch onderhoud van alle informaticasystemen.
De werken starten om 09:00u en duren waarschijnlijk de hele dag.
Om de impact van de onderhoudswerken te beperken, is dit op een zaterdag ingepland.
Onze excuses.

Théodore Lefèvre

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Théodore Lefèvre?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 18 september 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 18 september 1973)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 6 maart 1973 - 18 september 1973)

Meer info

Geboren te Gent op 17 januari 1914 , overleden op 18 september 1973
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 18 september 1973)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (17 februari 1946 - 25 juni 1949)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (18 juli 1952 - 19 maart 1958)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (28 april 1958 - 18 januari 1960)
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (5 mei 1951 - 1 december 1957)
Minister
  • staatssecretaris voor Wetenschapsbeleid en -programmatie (21 januari 1972 - 25 januari 1973)
  • minister zonder portefeuille, belast met Wetenschapsbeleid en -programmatie (17 juni 1968 - 20 januari 1972)
  • eerste minister tevens belast met de Economische Coördinatie en met de Coördinatie van het Wetenschapsbeleid (25 april 1961 - 27 juli 1965)
  • minister van staat (sinds 23 december 1958)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP/PSC (24 september 1950 - 26 mei 1961)