U bent hier

Olga Lefeber

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Olga Lefeber?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (secretaris 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 8 maart 1990 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 7 maart 1990)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Leefmilieu (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (tweede ondervoorzitter 30 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 25 januari 1983 - 9 februari 1983)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 10 februari 1983 - 29 oktober 1984)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 25 januari 1983 - 5 maart 1984)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 6 maart 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Lillo (Antwerpen) op 7 februari 1929 , overleden op 15 maart 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Antwerpen (18 januari 1983 - 12 oktober 1985)