U bent hier

Edward Leemans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Edward Leemans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (3 juli 1973 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
fractievoorzitter Cultuurraad (7 januari 1975 - 17 februari 1975)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (3 juli 1973 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)

Meer info

Geboren te Hoboken (Antwerpen) op 26 april 1926 , overleden op 2 augustus 1998
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (14 januari 1988 - 23 november 1991)
  • gecoöpteerd senator (12 november 1985 - 12 december 1987)
  • gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • provinciaal senator (Brabant) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (26 juni 1973 - 9 maart 1974)
  • erevoorzitter van de Senaat (sinds 24 november 1991)
  • voorzitter van de Senaat (5 maart 1980 - 8 november 1987)
Minister
  • minister van staat (sinds 2 december 1983)