U bent hier

Jeannine Leduc

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jeannine Leduc?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • VLD (27 april 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (27 april 1993 - 20 mei 1995)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (lid 12 januari 1995 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 29 april 1993 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (vast lid 5 mei 1994 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (vast lid 1 juni 1994 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Onderwijs, Vorming en Wetenschapsbeleid (plaatsvervangend lid 29 april 1993 - 4 mei 1994)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 13 mei 1993 - 20 mei 1995)
  • Werkgroep Migranten (plaatsvervangend lid 13 mei 1993 - 31 mei 1994)

Meer info

Geboren te Gutschoven (Heers) op 5 juni 1939
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erevoorzitter van het College van Quaestoren van de Senaat (sinds 11 juli 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (18 mei 2003 - 9 juni 2007)
  • rechtstreeks verkozen senator (13 juni 1999 - 17 mei 2003)
  • rechtstreeks verkozen senator (21 mei 1995 - 12 juni 1999)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (21 april 1993 - 20 mei 1995)