U bent hier

Rafaël Lecluyse

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Rafaël Lecluyse?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Sint-Jan (Ieper) op 20 september 1910 , overleden op 8 mei 1981
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (23 mei 1965 - 30 maart 1968)