U bent hier

Jan Leclercq

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jan Leclercq?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (7 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (tweede ondervoorzitter 30 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Huisvesting, Ruimtelijke Ordening en Landinrichting (vast lid 21 januari 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Openbare Werken en Vervoer (vast lid 21 januari 1992 - 29 januari 1992)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 21 juni 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (plaatsvervangend lid 21 januari 1992 - 19 februari 1992)
  • Commissie voor Economie, Energie en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 20 februari 1992 - 18 oktober 1993)
  • Commissie voor Buitenlandse en Europese Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 22 juni 1992 - 20 mei 1995)
  • Commissie voor Economie, Energie, Landbouw en Werkgelegenheid (plaatsvervangend lid 19 oktober 1993 - 20 mei 1995)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (tweede ondervoorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie van Onderzoek over het Gewestplan Halle-Vilvoorde-Asse (lid 22 januari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor Leefmilieu (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (25 januari 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (eerste ondervoorzitter 8 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 25 januari 1983 - 7 maart 1983)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 25 januari 1983 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Ukkel (Brussel) op 20 april 1944
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 21 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brugge (24 november 1991 - 20 mei 1995)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (23 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (18 januari 1983 - 12 oktober 1985)