U bent hier

Albert Lavens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (22 december 1981 - 1 maart 1983)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid Vlaamse raad Kieskring Kortrijk-Ieper (22 december 1981 - 1 maart 1983)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Landinrichting en Natuurbehoud (vast lid 26 januari 1982 - 1 maart 1983)
Lid Vlaamse raad Kieskring Kortrijk-Ieper (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
Lid cultuurraad Kieskring Kortrijk-Ieper (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
Lid cultuurraad Kieskring Kortrijk-Ieper (12 mei 1977 - 16 december 1978)
Lid cultuurraad Kieskring Kortrijk-Ieper (4 april 1974 - 16 april 1977)
Lid cultuurraad Kieskring Kortrijk-Ieper (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 5 maart 1973)

Parlementair werk

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Otegem (Zwevegem) op 15 november 1920 , overleden op 5 augustus 1993
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 8 maart 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 1 maart 1983)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (10 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Kortrijk (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
Minister
  • minister van Landbouw (6 april 1981 - 16 december 1981)
  • minister van Landbouw (22 oktober 1980 - 5 april 1981)
  • minister van Landbouw en Middenstand (18 mei 1980 - 21 oktober 1980)
  • minister van Landbouw en Middenstand (3 april 1979 - 17 mei 1980)
  • minister van Landbouw (25 april 1974 - 2 juni 1977)
  • minister van Landbouw (26 januari 1973 - 24 april 1974)