U bent hier

Alfons Laridon

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Alfons Laridon?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • Onafhankelijke (16 oktober 1990 - 23 november 1991)
  • SP (2 februari 1988 - 15 oktober 1990)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • BSP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Bureau (secretaris 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 22 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 21 mei 1979)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (plaatsvervangend lid 5 juni 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Bureau (tweede ondervoorzitter 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (ondervoorzitter 18 oktober 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 28 juni 1977 - 17 oktober 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 5 juli 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Permanente Contactcommissie Cultuurraad voor de Nederlandse Cultuurgemeenschap - Staten-Generaal der Nederlanden (vast lid 16 december 1975 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 9 maart 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (vast lid 10 februari 1972 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 7 maart 1972 - 8 maart 1972)
  • Commissie voor Radio en TV (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Bureau (secretaris 2 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 2 februari 1988 - 17 oktober 1988)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (voorzitter 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (voorzitter 15 februari 1989 - 16 oktober 1990)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 26 januari 1989 - 14 februari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1990)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1990)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 16 oktober 1990)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Bureau (secretaris 3 december 1985 - 1 februari 1988)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (voorzitter 14 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Onderwijs en Vorming (vast lid 13 december 1985 - 13 januari 1986)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 30 januari 1986 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Bureau (secretaris 22 december 1981 - 2 december 1985)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (voorzitter 10 februari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 9 februari 1982)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (vast lid 23 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Interparlementaire Commissie van de Nederlandse Taalunie (vast lid 21 maart 1983 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 12 januari 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 16 maart 1982 - 12 oktober 1985)
  • Overlegcommissie Vlaamse Raad - Conseil régional wallon (plaatsvervangend lid 30 mei 1985 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Bureau (secretaris 4 november 1980 - 21 december 1981)
  • Uitgebreid Bureau (secretaris 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (secretaris 25 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 24 november 1980)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Permanente Contactcommissie Vlaamse Raad - Nederlandse Staten-Generaal (plaatsvervangend lid 2 december 1980 - 7 november 1981)
  • Werkgroep Repressie (plaatsvervangend lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Oostende op 17 februari 1926 , overleden op 29 april 2002
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 9 maart 1974)