U bent hier

Hilaire Lahaye

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hilaire Lahaye?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • PVV (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • PVV (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 21 juni 1976)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 16 november 1976 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Poperinge op 12 januari 1913 , overleden op 10 oktober 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Kortrijk-Ieper (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • provinciaal senator (West-Vlaanderen) (10 april 1961 - 22 mei 1965)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (1 juni 1958 - 25 maart 1961)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (11 april 1954 - 31 mei 1958)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (4 juni 1950 - 10 april 1954)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (26 juni 1949 - 3 juni 1950)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Ieper (17 februari 1946 - 25 juni 1949)