U bent hier

André Lagae

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over André Lagae?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 24 april 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Ruimtelijke Ordening, Leefmilieu en Huisvesting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Gezondheidsbeleid en Bijstand aan Personen (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Wingene op 19 november 1919 , overleden op 29 juni 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 13 oktober 1985)
  • provinciaal senator (Brabant) (23 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • provinciaal senator (Brabant) (22 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (23 mei 1965 - 30 maart 1968)