U bent hier

Hendrik Kuylen

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Hendrik Kuylen?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Economie en Energie (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 26 februari 1981 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 25 februari 1981)

Meer info

Geboren te Ekeren (Antwerpen) op 8 augustus 1917 , overleden op 30 mei 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (7 december 1981 - 1 november 1982)
  • gecoöpteerd senator (17 januari 1979 - 7 november 1981)
  • gecoöpteerd senator (11 mei 1977 - 16 december 1978)