U bent hier

Henri Knuts

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Henri Knuts?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (2 februari 1988 - 17 januari 1989)
  • SP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 17 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (tweede ondervoorzitter 23 februari 1988 - 17 januari 1989)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 19 februari 1987 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 18 februari 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Taaldecreetgeving (vast lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Herk-de-Stad op 22 augustus 1926 , overleden op 17 januari 1989
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 17 januari 1989)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)