U bent hier

Joannes Kickx

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Joannes Kickx?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • PVV (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 5 november 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 10 februari 1972 - 5 maart 1973)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)

Meer info

Geboren te Sint-Amandsberg (Gent) op 2 februari 1919 , overleden op 14 februari 2010
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Gent-Eeklo (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Gent-Eeklo (7 november 1971 - 9 maart 1974)