U bent hier

Jozef Keuleers

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Jozef Keuleers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Begroting (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 18 oktober 1976)

Meer info

Geboren te Watermaal-Bosvoorde (Brussel) op 14 oktober 1910 , overleden op 17 juni 1986
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)