U bent hier

Marie-Paule Kestelijn-Sierens

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Marie-Paule Kestelijn-Sierens?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Economie, Tewerkstelling en Energie (vast lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Economie, Energie en Tewerkstelling (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Werkgroep Vrouwen (vast lid 27 november 1990 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Leefmilieu, Landinrichting en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Leefmilieu en Natuurbehoud (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Poperinge op 28 mei 1945
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 18 mei 2003)
  • geco√∂pteerd senator (14 juli 1999 - 17 mei 2003)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brugge (13 december 1987 - 23 november 1991)
Europese mandaten
  • Europees Parlementslid (19 juli 1994 - 19 juli 1999)
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (4 november 1999 - 25 september 2003)