U bent hier

Lambert Kelchtermans

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Lambert Kelchtermans?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • CVP (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • CVP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • CVP (18 januari 1979 - 7 november 1981)
  • CVP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Buitenlands Cultuurbeleid (vast lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 28 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 10 februari 1972 - 6 maart 1972)
  • Commissie voor het Reglement (plaatsvervangend lid 7 maart 1972 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (voorzitter 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (voorzitter 10 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (voorzitter 16 februari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 9 november 1988 - 9 november 1988)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 9 november 1988 - 25 januari 1989)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Openbaar Ambt (vast lid 26 januari 1989 - 15 februari 1989)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor de Algemene Zaken, het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 23 februari 1988 - 25 mei 1988)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 26 januari 1989 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (3 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (voorzitter 16 januari 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Samenwerking (secretaris 5 juni 1986 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Binnenlandse Aangelegenheden en Taaldecreetgeving (vast lid 13 december 1985 - 15 januari 1986)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 30 januari 1986 - 4 juni 1986)
  • Commissie voor Buitenlandse en Externe Aangelegenheden (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
  • Commissie voor Huisvesting en Stadsvernieuwing (plaatsvervangend lid 13 december 1985 - 12 december 1987)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (vast lid 25 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 26 januari 1982 - 31 mei 1983)
  • Commissie voor Huisvesting (plaatsvervangend lid 26 januari 1982 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (plaatsvervangend lid 1 juni 1983 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 21 oktober 1980 - 3 november 1980)
  • Commissie voor Buitenlands Beleid (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Peer op 10 september 1929
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • erevoorzitter van de Senaat (sinds 21 mei 1995)
  • geco√∂pteerd senator (23 december 1991 - 20 mei 1995)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 december 1987 - 23 november 1991)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Hasselt-Tongeren-Maaseik (13 oktober 1985 - 12 december 1987)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (17 april 1977 - 16 december 1978)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (10 maart 1974 - 16 april 1977)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Tongeren-Maaseik (26 maart 1961 - 22 mei 1965)
  • voorzitter van de Senaat (16 mei 1988 - 10 oktober 1988)
Europese mandaten
  • vast lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (3 februari 1992 - 9 november 1995)