U bent hier

Ivonne Julliams

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Ivonne Julliams?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 19 januari 1983)
  • BSP (4 april 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (vast lid 16 maart 1976 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 15 maart 1976)
  • Commissie voor Taalwetgeving en Taalbescherming (plaatsvervangend lid 9 mei 1974 - 16 april 1977)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 19 januari 1983)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 26 januari 1982 - 19 januari 1983)
  • Commissie voor het Reglement en de Verzoekschriften (plaatsvervangend lid 25 januari 1982 - 19 januari 1983)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 19 mei 1930 , overleden op 29 augustus 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Antwerpen (8 november 1981 - 19 januari 1983)
  • provinciaal senator (Antwerpen) (25 maart 1974 - 16 april 1977)