U bent hier

Guido Janzegers

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Guido Janzegers?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • AGALEV (2 februari 1988 - 23 november 1991)
lid Vlaamse Raad (2 februari 1988 - 23 november 1991)

Meer info

Geboren te Antwerpen op 8 juli 1943
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Leuven (13 december 1987 - 23 november 1991)