U bent hier

Rafaël Hulpiau

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Rafaël Hulpiau?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
lid Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
voorzitter Vlaamse Gewestraad (26 november 1974 - 9 maart 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (8 oktober 1974 - 26 november 1974)
lid Cultuurraad (4 april 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor het Reglement (vast lid 2 juli 1974 - 16 april 1977)
  • Commissie voor Samenwerking (vast lid 16 juli 1974 - 18 oktober 1976)
  • Commissie voor Samenwerking (plaatsvervangend lid 19 oktober 1976 - 16 april 1977)
fractievoorzitter Cultuurraad (20 februari 1973 - 19 november 1973)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)
  • Commissie voor Radio en TV (vast lid 6 maart 1973 - 14 januari 1974)

Meer info

Geboren te Zele op 22 oktober 1910 , overleden op 9 december 1997
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • gecoöpteerd senator (3 april 1974 - 16 april 1977)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (7 november 1971 - 9 maart 1974)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Brussel (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • gecoöpteerd senator (17 juni 1965 - 30 maart 1968)
  • ereondervoozitter van de Senaat (sinds 15 juni 1983)
Europese mandaten
  • plaatsvervangend lid van de Parlementaire Vergadering van de Raad van Europa (21 maart 1972 - 1 oktober 1977)
Minister
  • minister van Volksgezondheid (19 maart 1966 - 16 juni 1968)