U bent hier

Robert Houben

Gewezen lid van de Cultuurraad

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • CVP (7 december 1971 - 9 maart 1974)
Lid cultuurraad (7 december 1971 - 9 maart 1974)

Parlementair werk

Ingediende documenten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Vragen

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Tussenkomsten

Er is geen online informatie beschikbaar, voor meer informatie kunt u contact opnemen met archief@vlaamsparlement.be

Meer info

Geboren te Sint-Niklaas op 5 mei 1905 , overleden op 11 april 1992
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • eresenator (sinds 10 maart 1974)
  • geco√∂pteerd senator (3 december 1971 - 9 maart 1974)
  • provinciaal senator (Brabant) (16 april 1968 - 6 november 1971)
  • provinciaal senator (Brabant) (8 juni 1965 - 15 april 1968)
  • provinciaal senator (Brabant) (10 april 1961 - 7 juni 1965)
  • provinciaal senator (Brabant) (11 juni 1958 - 9 april 1961)
  • provinciaal senator (Brabant) (26 april 1954 - 10 juni 1958)
  • provinciaal senator (Brabant) (25 november 1952 - 25 april 1954)
Minister
  • minister van Volksgezondheid en van het Gezin (26 juni 1958 - 5 november 1958)
  • minister van staat (sinds 15 juli 1969)
Andere functies
  • partijvoorzitter CVP/PSC (30 april 1966 - 24 november 1972)