U bent hier

Jozef Houben

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Jozef Houben?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
  • BSP (12 mei 1977 - 16 december 1978)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 15 mei 1979 - 20 oktober 1980)
lid Cultuurraad (12 mei 1977 - 16 december 1978)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming en Sport (plaatsvervangend lid 14 juni 1977 - 16 december 1978)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Bijstand aan Personen (vast lid 26 januari 1982 - 31 mei 1983)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Culturele Promotie en het Cultureel Patrimonium (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Jeugdbeleid, Permanente Vorming, Sport en Toerisme (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Mediabeleid (plaatsvervangend lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Berlaar op 17 februari 1919 , overleden op 7 januari 2018
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (8 november 1981 - 12 oktober 1985)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 december 1978 - 7 november 1981)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Mechelen-Turnhout (17 april 1977 - 16 december 1978)