U bent hier

Roger Hostekint

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Roger Hostekint?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • SP (22 december 1981 - 13 februari 1984)
  • SP (9 maart 1980 - 7 november 1981)
  • BSP (18 januari 1979 - 8 maart 1980)
lid Cultuurraad (18 januari 1979 - 20 oktober 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 15 mei 1979 - 2 juni 1980)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 3 juni 1980 - 20 oktober 1980)
lid Vlaamse Raad (22 december 1981 - 13 februari 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 26 januari 1982 - 11 januari 1984)
  • Commissie voor Onderwijs (plaatsvervangend lid 12 januari 1984 - 13 februari 1984)
lid Vlaamse Raad (21 oktober 1980 - 7 november 1981)
  • Commissie voor Onderwijs (vast lid 4 november 1980 - 7 november 1981)

Meer info

Geboren te Londen (Groot-Brittannië) op 31 oktober 1918 , overleden op 15 februari 1999
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Roeselare-Tielt (8 november 1981 - 13 februari 1984)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Roeselare-Tielt (17 december 1978 - 7 november 1981)