U bent hier

Dieudonné Horlait

Gewezen lid van de Vlaamse Raad

Meer informatie over Dieudonné Horlait?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
lid Vlaamse Raad (16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Financiën en Begroting (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Leefmilieu en Waterbeleid (vast lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)
  • Commissie voor Economisch, Tewerkstellings- en Energiebeleid (plaatsvervangend lid 16 oktober 1984 - 12 oktober 1985)

Meer info

Geboren te Halle op 6 augustus 1948
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Brussel (9 oktober 1984 - 12 oktober 1985)