U bent hier

Polydore Holvoet

Gewezen lid van de Cultuurraad

Meer informatie over Polydore Holvoet?

Loopbaan binnen het Vlaams Parlement

Fracties
  • PVV (7 december 1971 - 3 januari 1972)
lid Cultuurraad (7 december 1971 - 3 januari 1972)

Meer info

Geboren te Templeuve (Wallonië) op 10 maart 1900 , overleden op 3 januari 1972
Politieke loopbaan (buiten het Vlaams Parlement)
Federale mandaten
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (7 november 1971 - 3 januari 1972)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (31 maart 1968 - 6 november 1971)
  • volksvertegenwoordiger arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (23 mei 1965 - 30 maart 1968)
  • rechtstreeks verkozen senator arrondissement Veurne-Diksmuide-Oostende (4 juni 1950 - 10 april 1954)